KEY LIGHT SYSTEM


Witam,

Chciałbym przybliżyć Wam nowe, bardzo ciekawe rozwiązanie opatentowane przez  firmę VECTA DESIGN.

KEY LIGHT – bo tak się nazywa ten system – to połączenie sufitów napinanych z liniowym oświetleniem LED.

System KEY LIGHT pozwala nam tworzyć we wnętrzach wyjątkowe efekty świetlne. Wysokiej jakości sufity napinane wraz z całkowicie zintegrowanym oświetleniem LED dają nam jedyne w swoim rodzaju możliwości.

Aluminiowe profile AL-18 o szerokości zaledwie 30 mm umożliwiają nam tworzenie niekończącej się linii świetlnej a dzięki dwóm rodzajom dyfuzorów możemy uzyskać światło normalne jak i rozproszone.

System Key Light umożliwia również uzyskanie przecinających się linii świetlnych. W połączeniu z lustrzanymi sufitami napinanymi otrzymujemy jedyny w swoim rodzaju efekt.

Przy zastosowaniu, w oświetleniu LED, specjalnych modułów możemy stworzyć oświetlenie awaryjne, które oświetli nam drogę ewakuacyjną.

Rozwinięciem tego systemu jest bliźniaczy Crown Light. Podobnie jak poprzedni wykorzystuje połączenie sufitów napinanych i oświetlenia LED. Różnica polega na tym, że profile aluminiowe AL.-20 montowane są po obwodzie pomieszczenia do ściany lub stropu.

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie ? Zachęcam do komentowania, a zainteresowanych tym rozwiązaniem do kontaktu z naszą firmą.

 


Data publikacji: 19 Grudzień 2016

powrót