Fototapety

Fototapety to bardzo designerski pomysł na aranżację wnętrza. Można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu, a nasza baza zdjęć licząca ponad 130 milionów pozycji umożliwia wybór fotografii z niemal każdej tematyki.

Fototapety w różnych pomieszczeniach pełnią różną rolę. W sypialniach na przykład, mają za zadanie wprowadzić spokojny nastrój i wyciszyć wnętrze, które sprzyja relaksowi po ciężkim dniu. W pokoju dziecka z kolei, powinny działać na jego wyobraźnię tworząc przyjazne i estetyczne wnętrze.

To bardzo prosty, ale i oryginalny sposób na odmianę każdego wnętrza. Uniwersalność fototapet sprawia, że pasują one zarówno do wnętrza nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Fototapety, które posiadamy w ofercie, produkowane są z najwyższą dbałością z najlepszych materiałów. Charakteryzuje je estetyka druku, wytrzymałość i głębia kolorów, która zapewnia wrażenie realizmu. Do druku używamy wyłącznie sprawdzonych tuszy wysokiej jakości, które w odróżnieniu od najtańszych produktów nie są szkodliwe dla człowieka.