Opis

Sufit napinany to doskonały materiał, można go zainstalować nawet w jeden dzień. Sufit instalujemy w jednym kawałku, a prace instalacyjne wykonywane są bez zbędnego bałaganu i kurzu więc zapomnij o gładzi gipsowej, szlifowaniu czy też malowaniu.

Sufit napinany nie zmienia swoich właściwości i jest praktycznie bezobsługowy. Do czyszczenia używamy płynu do szyb na bazie alkoholu i miękkiej ściereczki.


Sufity napinane są wytwarzane z folii PVC, do której po obwodzie dospawany jest element kotwiący tzw. harpun. Montaż odbywa się poprzez zamocowanie specjalnego profilu dookoła pomieszczenia,  następnie podgrzanie membrany sufitu napinanego do ok 45-50 ⁰C, rozciągnięcie membrany i włożenie harpuna do szczeliny montażowej.

Na powierzchni sufitu napinanego można zainstalować wszystkie elementy jak na tradycyjnym suficie: lampy, wentylacje, tryskacze, czujniki dymu, głośniki, otwory wentylacyjne itp.


Sufity napinane są dostępne w szerokiej gamie kolorów i tekstur. Tekstury są błyszczące, matowe, satynowe, przezroczyste i metalowe. Wszystkie tekstury są odpowiednie do drukowania na nich grafik i obrazów.

ZASTOSOWANIE SUFITÓW NAPINANYCH:

 

- domy / mieszkania prywatne

- biura

- hotele / centra konferencyjne

- centra handlowe

- sklepy / butiki

- restauracje / bary

- salony sprzedaży

- baseny / spa & wellness

- sale weselne

- muzea

 


10 lat gwarancji     1 dzień      wycena 0 zł     umowa